DY GOMA

Shitet nga: Goma 14 Mar 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
I shes dy goma te perdorura,gomat nuk jan te njejta por jan te mira,mund te shitet njera gom ose dyjat.
Per me shum informata thirrni ne numrin tim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim