Dicqe 16, jane shume te mira te pa gervishura

Shitet nga: Çimi 19 Shk 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jane ne gjendje shume te mire, pa asnje gertvishje R 16 200 E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim