Dy Fellne me goma 185/65 TT88 15

Shitet nga: fellne 13 Shk 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet bajn per Golf 4,Bora,Jeta
Gomat jan te veres KUMHO
Viber: +37744668605
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim