Dy fellne me goma te veres 185/70/15

Shitet nga: fellne dhe goma 01 Dhj 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kontakt tel (viber):+37744668605
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim