FELGAT DHE GOMAT16-teshe SUPER TË MIRË DHE TË LIRË

Shitet nga: Bandasha alumini 16 -tëshe 29 Sht 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandashat janë shumë të mirë të dimensionit 16.
Poashtu edhe gomat janë shumë të mira të dimensionit 205 x 55 x 16. të cilat nuk janë në foto por janë të 4 të njejta të veres.
Si felgat poashtu edhe gomat shiten edhe veq.
Felgat janë për Opel por bëjnë edhe për shumë automjete.

F ellgat janë të rregullta pa asnji defekt dhe garantoj për to.

Bëjë ndërrim me çdo send të përshtatshëm e sidomos me felga dhe goma 15-teshe apo 16 të Golfit 5. Touran dhe Passat.

044246501.

Viber +377 44 246 501

SHENJI NË MES MUND LEHTE TË I NDËRROHET
me ate të WW, OPELIT , MERCEDESIT apo të automjetit tjetër.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim