FELLNE 17 INCH PER BMW

Shitet nga: fellgat 18 Shk 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 17 coll per bmw ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim