FELLNE 18 INCH PER VW,AUDI ETJ

Shitet nga: dardan 28 Jan 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN FELLNET 18 INCH KRYESISHT PER VOLKSWAGEN EDHE AUDI JAN KREJTSISHT TE REJA TE RUAJTUARA ME GOMA TE VERES

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim