Felga 18 zoll

Shitet nga: Nexhat Binakaj 23 Dhj 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felgat 18 zoll per BMW 5
Me goma jan qysh jan ne fotot. Barakuda jan felgat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim