Felga per BMW 15she

Shitet nga: Shiprim 16 Dhj 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Felga per BMW te pa grridhura si dhe te oa shtremuara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim