Felga per x5 19 col

Shitet nga: Felga 01 Dhj 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten felgar per bmw x5 model i ri shum te reja shum pak te perdorura te ardhur nga zvicrra me qmim te volitshem !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim