Felga

Shitet nga: Hasan 26 Gsh 07:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
AMG felga szpezial prej Zvicre ndrrohen edhe me motorr qmimi shum i volitshem prej 4800 në 1800 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim