Felge 17

Shitet nga: ?? 20 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
felge 17 Golf 5.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim