Fellen per audi 80

Shitet nga: ,,,,,,, 09 Qer 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per Audi 80 15 coll ne gjendje te mir nuk jon te demtun jon pa goma per ma shum info 049371551
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim