Fellga me goma 205-55-16

Shitet nga: bmw 11 Pri 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgnet me goma 205-55-16 shum te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim