Fellga 14-she per opel vectra etj

Shitet nga: Beni 18 Dhj 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellna 14she te sapoardhuara nga Zvicrra , te paisura me goma shum shum te mira per me shum ne 049849204
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim