Fellga CiTroen c3

Shitet nga: titi 11 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellga CiTroen c3. 14 jan shum te rujtum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim