Fellga KESKING TUNING 9.5JX19 & 8.5JX19

Shitet nga: Mendi 25 Shk 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga KESKING TUNING 9.5JX19& 8.5JX19 MERCEDES AUDI GOLF
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim