Fellga alumini

Shitet nga: Privat 05 Mar 07:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   100 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellget jan 15 jan kan naudi 80 i kan kater sherafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim