Fellga golf 5 me goma 205-55-16 shum te rujtum.

Shitet nga: titi 04 Mar 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellga audi me goma te reja 15 shum te rujtum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim