Fellga golf5 audi mercedes

Shitet nga: gjoni 09 Nën 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellga 17 jan me goma shum te mira 80%te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim