Fellga golf5

Shitet nga: gjoni 11 Jan 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellgat e golfit5 jan shum te mir me goma te reja te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim