Fellga me guma 15

Shitet nga: Artan 20 Mar 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgat 15
Me nr te gomave 185 55 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim