Fellga per BMW X6 Orginal 20coll

Shitet nga: Gazmend 25 Shk 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga per BMW X6 orginal 20coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim