Fellga per Golf 4 Golf 5 Pasat Audi 50€ copa

Shitet nga: Gazmend 25 Shk 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellg Per Golf 4 Golf 5 Pasat Audi Golf 3 Golf 2 Opel Fellgat jan te reja Made in Italy BBS Orginal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim