Fellga per mercedes

Shitet nga: Qendrim 21 Shk 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 fellgat16 per mercedes +sharafat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim