Fellga te aluminit 185/60 R14 ,pasat golf 2, 0..

Shitet nga: fellga 04 Mar 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrroj Fellga te aluminit 4 cope 185/60 R14 qmimi 70 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim