Fellga

Shitet nga: jolla 11 Shk 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellgat 15 per golf 3 jan te bukra nuk drithin as nuk jan te shtrem per me shum kontakt nr 044207815 viber watcap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim