Fellga

Shitet nga: titi 08 Pri 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellga Audi passat golf etjer 18 Jan shum te rujtum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim