Fellga

Shitet nga: .... 16 Nën 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellga 18 me goma te
Mira ne bmw 320d i kam qmimi i volitshem mundeni ket numer ne viber +37744338902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim