Fellga

Shitet nga: Arsim morina 20 Nën 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat 18 coll per golf 4 fellgat jan shum te ruajten me goma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim