Fellgat 15she

Shitet nga: Beni 05 Pri 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellga 15she te mira 4 vrimesh , te ardhura nga ch per me shum na kontaktoni ne 049849204 . mund te na
kontaktoni edhe ne viber ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim