Fellgat 17 pa goma

Shitet nga: beni 11 Nën 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat 17 pa goma trujtun me 5 bulona bojn per pasat golf audi etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim