Fellgat e aluminit 15she

Shitet nga: Valon 27 Sht 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat e alumit 15she me guma te veres, fellgat jam me 5 sherafa dhe bejne ne keto lloje te veturave: mercdes, vw, opel, scoda, etj.
Vlen te ceketet se nuk dridhin jan te drejta.
Verejtje: fellgat kan nevoj per ngjyrosje.
Qmimi i arsyshem, viber+37744659517
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim