Fellgat

Shitet nga: ......... 05 Krr 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat 18 coll ne bmw 320 d i kam
Pas me gom te mira jan baj nrrim
Me skuter ose ipohne 5 ne ket nr ka viber+37744338902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim