Fellge,me Goma

Shitet nga: Marash 03 Tet 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellge Chrom me Goma shum te mira . 18" Zoll
Për: Passat,Golf,Audi,Seat... etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim