Fellget me gjith goma te Golf 5

Shitet nga: Mihill 04 Maj 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellget me gjith goma te veres 195/65/15 per Golf 5 fellget edhe gomat jan shum te mira Qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim