Fellna per mercedes 17

Shitet nga: Kadri 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   320 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellna per mercedes 17 gumat e reja fringo viber +37745495036
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim