Fellna 16

Shitet nga: Gjoni 04 Mar 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellna te reja 16-she ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim