Fellna te aluminit

Shitet nga: fellne 24 Tet 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   180 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 cop bandash te golfit 4 me 5 sharaf bandasht jan 15tsh , shum te mira pa asni grrith plus goma shum te mira te veres ashtu siq shihet ne foto ,bandasht jan te sapo ardhur nga swicrra qe 1 jav ju mirpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim