Fellna

Shitet nga: Astrit 22 Dhj 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellna 215/55/16R, Continental.vw passat prej vitit 1997-2015 audi edhe skoda. Gomat i kan te mira. Qmimi 290€ i diskotushem.
+37744185142
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim