Fellnat 17-she per BMW E60/61 jane shume te ru..

Shitet nga: Pjeter 20 Shk 01:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnat 17-she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim