Fellne 15

Shitet nga: Martin 13 Pri 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 100€ per makina japane.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim