Fellne -Profili- 195/55 R15

Shitet nga: Ylber 22 Shk 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet ylli 15-t'she me 4 sherafa dora e par qe i kam, jan te ardhura nga Gjermanija nuk jan te vozitura ne Kosove.
Jan shum te rujtne shum pak te perdorne, bejne per WV, Opel per tjera lloj nuk e dij.
Ky lloj i fellneve shum pak gjinden ne KS.
Ndrrim i mundshem me Iphone 6 ose 6s.
Qmimi asht i fundit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim