Fellne (bandasha) se bashku me goma.

Shitet nga: Besfort syla 01 Pri 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat dhe fellnet jan te ardhuara nga zvicra per tipin opel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim