Fellne "bandasha"18

Shitet nga: egzon 13 Mar 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet "bandashat" 18 coll 5 vrima , goma 90 % treja t'veres pirelli, t'drejt jon 100% n'mercedes i kom pas, bojn edhe per audi etj etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim