Fellne

Shitet nga: Arben 21 Shk 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

840 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet. 235/35 R19 te zeza jam shum te rujtme jan me goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim