Fellne

Shitet nga: gjoni 24 Sht 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellga te ardhur prej zvicerre 17 coll dhe 19 coll per bmw dhe golf4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim