Fellne

Shitet nga: Rafaell 11 Nën 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Per golf 2 jon shum tforta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim