Fellne

Shitet nga: niki 16 Mar 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellne 17 coll 2+2, 2 ma te gjere e 2 ma te ngusht, fellnet jan ekstra, ndahen qmontohen,jan origjinal,fellnet jan per 450euro
qmimi i volitshem! 044169380
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim