Fellne

Shitet nga: Edi 23 Mar 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te vw bora 16tshe jan me 5 vrima bej edhe ndrrime
Viber +37745271466
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim